Hakkımızda

Bilişim sektöründe 2001 yılından bugüne birçok kurumsal firmaya hizmet ve danışmanlık veren İmaj Dizayn, her geçen yıl alanında uzman ve profesyonel ekibini büyüterek çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

 

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan ve en iyi hizmeti sunmaya gayret göstererek, kurulduğu günden bu güne, İmaj Dizayn ile çalışmayı seçmiş her bir müşteri, memnuniyetle çalışmaya devam etmiştir.

 

Gün geçtikçe değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; İmaj Dizayn olarak her geçen gün hizmetlerimize dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemekteyiz.

 

İmaj Dizayn’da üretilen kreatif, inovatif ve kalıcı çözümlerle, işletmelerin kurumsal değişimlerini en hızlı ver başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı oluyor. Bunu başarırken, maliyet ve süre konusunda son derece titizlik gösteriliyor.

 

Alanında son derece deneyimli, eğitimli ve bilgili uzman kadromuz, her geçen gün gelişen ve değişen bilişim, reklam ve iletişim dünyasında hep bir adım önde olmak için düzenli olarak eğitim ve seminerlere katılarak, hem mesleki hem de kişisel kariyerlerini olumlu etkileyecek eğitimler almaktadır.

 

İmaj Dizayn olarak internet dünyasında standartlara uygun, kolay gezilebilen ve cep telefonu ve tablet uyumlu web siteleri tasarlayarak, kusursuz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonelce çözümler üretiyoruz ve müşterilerimize her daim kazandırmaya devam ediyoruz.

 

Başarılı bir şekilde ürettiğimiz kalıcı kurumsal çözümler sayesinde; işletmelere bütçelerine uygun, kaliteli ve zaman kaybı yaşatmayan değişimler sağlamaktayız.

 

İmaj Dizayn, sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve işletmenizin günün teknolojisine ayak uydurmasına yardımcı olmak amacıyla bir araya gelmiş profesyonel web stratejileri sunan bilişim ve teknoloji ajansıdır.


WhatsApp
Hemen Ara