Güneş Enerji Paneli

KONUT ÇATILARI

İmaj Charge, YENİLENEBİLİR ENERJİDE YENİ BİR DÖNEM AÇMAYA HAZIRLANIYOR

İmaj Charge olarak gelişen güneş enerjisi sistemlerinin her alanında var olmak ve ihtiyaç duyulan çözümleri geliştirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. İhtiyacımız olan elektriği; çevreye zarar veren, gelecek nesiller için devamı olmayan kısıtlı kaynaklar yerine dünyaya hayat veren ve her gün yeniden doğan, sonsuz güneş enerjisinden üretmek için yatırımlarımızı sürdürüyoruz.

TİCARİ ÇATILAR İÇİN YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER

Endüstriyel tesisinizdeki çatının sizin için en büyük tasarruf aracı olabileceğini biliyor muydunuz? İmaj Charge’ın yeni nesil çatı tipi güneş panelleri sayesinde en büyük maliyet kaleminizi düşürmek artık çok kolay. Siz de çatınıza kurulacak İmaj Charge  güneş panelleriyle ihtiyacınız olan elektriği kendiniz üretip, elektrik giderlerinizden tasarruf ederek kârlılığınızı artırabilirsiniz.

Çatı güneş panelimiz, çatılarda artan güneş enerjisi ihtiyacını karşılamak için az eğimli ve geniş alanlı endüstriyel çatılara özel olarak dizayn edildi. Ürün, membran çatılara direkt entegre olabilen mono kristal ve poli kristal güneş panellerinden geliştirildi.

Güneş paneli teknolojisini çatı yalıtımı teknolojisiyle buluşturduğumuz membranlı panellerimiz, çatınıza herhangi bir zarar vermeden güneş enerjisi santrali kurmamızı sağlarken aynı zamanda yalıtım özelliği de sunuyor. Kurulum sayesinde çatıdaki membran örtüsü de yenilenmiş oluyor ve çatı sızdırmazlığı sağlamlaştırılıyor.

İmaj Charge olarak müşteri odaklı, kaliteli ve güvenilir hizmet yaklaşımımızla iş yerlerinize de en uygun çözümleri sunabilmek için faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Hızlı iletişim
  • 444 74 81
  • 0850 622 3226
  • iletisim@imajdizayn.com.tr
İletişim Formu
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara