Altyapı Hizmetleri


Günümüzde kurumların değişen ihtiyaçlarını karşılamak için kendi altyapılarını oluşturmaları gerekmektedir. Bu kurulan altyapıların gelecek yıllarda da verimli çalışıp zamanın gerisinde kalmaması için bir ön keşifte bulunup firmanın bugün ve gelecekte ihtiyacı olabilecek noktalar belirlenip, bu ihtiyaçları karşılayabilecek; sağlam, güvenli, yenilenebilen, kaliteli ve verimli bir altyapı oluşturmak önem arz etmektedir.
İşyerinizin ihtiyacı olan tüm altyapı çalışmalarını uzman ekibimiz ile eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.


Ofislerin ve IT odalarının;

Sanallaştırma Çözümleri
Sanallaştırma, fiziksel sunuculara ve uygulamalara olan bağımlılığı azaltan, yönetimsel ve maliyet olarak ciddi avantajlar sağlayan bir sistem çözümüdür.

 

Linux Sunucu Desteği
Web sayfaları kurumların görünen yüzüdür. Sağlıklı çalışması ve saldırılara karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Kullandığımız sistem; web sitelerine hem performans hem de güvenlik sağlar. Yük dengeleme ve önbellek sayesinde aynı anda gelen binlerce ziyaretçiye cevap verebilir.

 

Sistem Odası ve Veri Merkezi Taşıma
Yönetilemez bir switch ve bilgisayardan biraz daha iyi bir donanımla, bir sunucu kasası ile başlayan serüven; ihtiyaçların artması ile birlikte önceleri sistem kabini, şimdilerde sistem odalarını doldurmaya başlayan cihazlar için çok ciddi stabil ortamları oluşturmayı zorunlu hale getirmiştir.

 

Yedekleme ve Depolama Çözümleri
Müşterilerimizin yedeklenecek bilgilerinin işlevlerine göre uygun çözüm sunulmaktadır. Bu çözümlerimiz, yedekleme ve depolama için kullanılacak sistemlerin disk adedi, disk yapısı ve bunların lokal sisteme olan bağlantılarını farklı seçeneklerde sunmaktadır.

 

Bakım Anlaşması Hizmetleri
Kurumların her geçen gün artan bilgi işlem yükünü yüksek hizmet kalitesiyle servis olarak almaları mümkün. Dünyada birçok kurum, farklı uzmanlıklar gerektiren BT süreçleri için bu profesyonel hizmetleri tercih ediyor. Maliyetleri azaltırken, kurum içinde sundukları BT hizmetlerinin kalitesini artırıyor..

 

Felaket Kurtarma Çözümleri
Felaket Kurtarma (Disaster Recovery) coğrafik olarak başka bir yerde konumlandırılan veri merkezinin birebir yedeği olarak çalışabilecek şekilde tasarlanan veri merkezidir.
 

Hızlı iletişim
  • 444 74 81
  • 0850 622 3226
  • iletisim@imajdizayn.com.tr
İletişim Formu
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara